Wiele sfer Strona Główna Wiele sfer
Mało gier
 
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy
Rejestracja :: Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Prolog - Spokojny Czas
Autor Wiadomość
Saigai


Wiek: 31
Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 42
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 11:58 pm   

Kiwnęłam głową.
- Owszem zgłosiłam. Już mniejsza o akt wandalizmu, zagrożenie pożarem i rasizm. Ten zafajdany, niewierny dupek zniszczył kapliczkę, która znajdowała się nastoliku a takiego świętokradztwa puścić płazem nie mogę. - powiedziałam rozemocjowana. - wspomniałam również o tym w liście do matki. Zobaczymy co z tego wyniknie. Korai powiedział, że wyciągną konsekwencje.
Uspokojona, że wszystko w mojej szafce było w jak najlepszym porządku zamknęłam ją upewniwszy się następnie, że napewno jest zamknięta - ostrożności nigdy dość. Słysząc słowa podopiecznej wzruszyłam ramionami.
- Skoro ona stawia to nie narzekaj. Przynajmniej masz tarczę. Zresztą to całkiem miło z jej strony, że skoro zepsuła to zdecydowała się zapłacić za naprawę.
Zastanowiłam się przez chwilę.
- Wiesz... na początku myślałam tylko o nowej lachrymie lub jakimś "doładowaniu" Pożeracza... - postukałam wskazującym palcem w policzek - W sumie... już or jakiegoś czasu zastanawiałam się, czy nie wymienić mojego kija bō na naginatę. Wiesz, skoro mamy walczyć z potworami wydaje mi się, że powinnam być nieco bardziej wszechstronna jeśli chodzi o broń. I myślę, że matka też by się ku temu skłaniała. Jest trochę rozczarowana, że nie dostałam się do klasy A.
Westchnęłam i spojrzałam w stronę szafki.
- Jak na razie mój styl walki to walka wręcz i to bronią krótką, a to nie zawsze skuteczne. Powinnam być lepiej przygotowana.
_________________
>KARTA POSTACI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



smartDark Style by urafaget
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8