Wiele sfer Strona Główna Wiele sfer
Mało gier
 
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy
Rejestracja :: Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kantyjska Matura
Autor Wiadomość
Firanke
Tygrys


Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 643
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 12:15 am   Kantyjska Matura

- Następny! - egzaminator wypchnął przed drzwi jednego z maturzystów i zmierzył wzrokiem tych, którzy oczekując na zaprezentowanie się sami byli oczekiwani - Naridia! Do środka.
- Nie będziesz mi mówił, co mam robić debilu. - prychnęła dziewczyna o granatowych włosach, której czerwone oczy zdawały się świdrować mężczyznę. Podniosła się z krzesła i ociężale wkroczyła do środka sali. Jeden z siedzących przy długiej ławie "belfrów" obejrzał ją dokładnie. Miała niezwykłą urodę, która, jeżeli tylko obcięłaby paznokcie i zażyła kąpieli, mogłaby się stać nawet zniewalająca.
- No dobra, temat, który wybrałaś to... - starszy z mężczyzn spojrzał na notatki - "Kanibalizm - barbarzyńska konieczność czy piękna sztuka? Swoją odpowiedź uzasadnij bazując na codziennych obserwacjach mieszkańców Kantii." Możesz zaczynać.
- Możesz się zamknąć. Zacznę, kiedy będę chciała.
- Jeszcze jeden taki wybryk, kochana, a wylecisz stąd w podsko... - nie dane mu było dokończyć. Jedno zamachnięcie się czerwonookiej i jego głowa poturlała się po posadzce. Nachyliła się i złapała łepetynę za włosy, machając nią przed oczami reszty komisji
- Z pustego łba tego debila mogę sobie zrobić obiad. Prawdziwa sztuka, nie? Nie macie żadnych pytań i zdałam na sto procent. No chyba, że mam jeszcze dorobić sobie kolację...
(...)
Po chwili dziewczyna, umorusana czerwoną mazią, otworzyła z kopa drzwi wyjściowe i z uśmiechem od ucha do ucha rozejrzała się po oczekujących na swoją kolej.
- Wszyscy zdali. A teraz wypad.

To była pierwsza i ostatnia matura w Kantii.
_________________
Hiroshi Akaru
Arcana: ?

> Karta postaci.

"You look like you were born with a face meant to deceive cute little girls in order to molest them, mr Pervert Hiroshi! Even I am having a hard time resisting it!"
OH, HEY, IT'S KASSIN!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



smartDark Style by urafaget
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9