Wiele sfer Strona Główna Wiele sfer
Mało gier
 
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy
Rejestracja :: Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jedius 9 Baka
Wto Mar 26, 2013 3:04 pm
[Postać] Marianella Suel de Chardin
Autor Wiadomość
Jedius 9 Baka
Pierdolony leń


Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 1392
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 6:49 pm   [Postać] Marianella Suel de Chardin



Człowiek

Imię: Marianella Suel
Nazwisko: de Chardin
Płeć: Kobieta
Wiek: ?
Wzrost: 169 cm
Oczy: Miodowe
Włosy: Blond

Pierwsze spotkanie: Źródło, górne miasto

Bardzo miła i urocza osobowość. Na pewno godna zaufania.
_________________
. . .
 
 
Firanke
Tygrys


Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 643
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 9:10 pm   

Piękna dama o jeszcze piękniejszych oczach, włosy niczym anioł, uraczyła nas swoją obecnością podczas podróży do górnego miasta. Głos, który sprawia, że każdemu serce bije szybciej. Piersi może zbyt duże, ale liczy się wnętrze - a jej charakter jest wprost wspaniały. Marianella, nawet jej imię brzmi jak aria piękna. Obawiam się tylko, że jeżeli wyznam jej moje uczucia, to spotkam się z odrzuceniem - wszak czy kiedykolwiek mógłbym dorównywać jej tą wspaniałością?
To musi być miłość. Nie znałem do tej pory piękniejszego uczucia. Może odnajdę swoje szczęście u jej boku?
Jednak nie jestem głupi. Musi mieć wielu wielbicieli, którym z pewnością, niczym prawdziwa dama, dała nadzieję i złamała serce. Jeżeli zdecyduję się na ten ruch, to muszę być pewien, że i ona będzie chciała mnie.
Dlaczego żadna kobieta w krypcie nie mogła być takim ideałem?
_________________
Hiroshi Akaru
Arcana: ?

> Karta postaci.

"You look like you were born with a face meant to deceive cute little girls in order to molest them, mr Pervert Hiroshi! Even I am having a hard time resisting it!"
OH, HEY, IT'S KASSIN!
 
 
Firanke
Tygrys


Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 643
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:27 pm   

Z jednej strony powinienem się jej wystrzegać, skrywa jakąś tajemnicę, za którą jest gotowa się pozabijać z innymi, nie udzieliła nam pomocy po uratowaniu tej rudej, sami musieliśmy pokonać Hermestetę. Istnieje prawdopodobieństwo, że coś uknuła. Z jednej strony wolałbym nie zostawać dłużej, by się o tym przekonać...

... z drugiej strony naprawdę przypadła mi do gustu. Jest w niej parę niepokojących cech, które chciałbym zmienić, ale suma sumarum chciałbym ją bliżej poznać.
_________________
Hiroshi Akaru
Arcana: ?

> Karta postaci.

"You look like you were born with a face meant to deceive cute little girls in order to molest them, mr Pervert Hiroshi! Even I am having a hard time resisting it!"
OH, HEY, IT'S KASSIN!
 
 
Firanke
Tygrys


Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 643
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 4:16 pm   

Morderczyni o kompleksie boga. Trzymać się jak najdalej od niej.

Już wiem, czemu mam się jej wystrzegać. Trzyma pokojówki, które wysysają dusze innych i mieszka w zamku, który aż krzyczy "zabiję was wszystkich, porzućcie wszelką nadzieję". Zabieramy się stamtąd.
_________________
Hiroshi Akaru
Arcana: ?

> Karta postaci.

"You look like you were born with a face meant to deceive cute little girls in order to molest them, mr Pervert Hiroshi! Even I am having a hard time resisting it!"
OH, HEY, IT'S KASSIN!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



smartDark Style by urafaget
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10