Wiele sfer Strona Główna Wiele sfer
Mało gier
 
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy
Rejestracja :: Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozdział II - Festnig
Autor Wiadomość
Firanke
Tygrys


Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 643
Wysłany: Wto Sie 27, 2024 1:12 pm   

Hiroshi przymknął oczy, wciągając zapach róży. Powoli w jego głowie zaczęły się pojawiać zamglone wspomnienia tego, jak Hitomi opowiadała mu o tej róży. O tym, że miała ona obudzić osobę, która śpi za długo. I że prawdopdoobnie jest to ta, która śpi w transporterze Iaediusa. I to było w zamian za moc, którą otrzymała w swojej ręce... pochwycił kwiat mocno w dłoń. Nawet jeśli Hitomi tu nie ma, dotrzyma słowa za nią.
Otworzył oczy ponownie, gdy Florance wspomniał że nie są warci jednego kapsla.
- Hitomi miała ten niesamowicie cenny kapsel. Rozejrzyj się za nim. Schowaj go kieszeni i nie spuszczaj z oka. - stwierdził nagle, czując, jak gorące dreszcze przechodzą po jego barkach. Niemalże o nim zapomnieli. On sam sprawdzi, czy jest w st...
Myśli przerwała Yeshit swoim doskokiem i ciągnięciem. Uniósł brew zdziwiony - lecz wiedział lepiej niż dyskutowanie z tą, która zna ich okoliczności lepiej niż oni sami. Ruszył w kierunku, w którym go ciągnęła.
- Byłoby dużo łatwiej, gdybyśmy się porozumiewali w półsferze. Ale przy tym co tutaj się dzieje obawiam się, że tylko byśmy się ogłosili i zaprosili nieskończenie więcej problemów. - stwierdził chłopak, przykładając wolną dłoń do skroni. Zmęczenie nie przechodziło. Nie jest dobrze. Nie mógł tego być pewien, ale chyba jego reakcje są spowolnione. I wszystko niepotrzebnie analizuje wewnętrznym monologiem jak wtedy, kiedy podebrali alkoholu w krypcie. Jest źle.
_________________
Hiroshi Akaru
Arcana: ?

> Karta postaci.

"You look like you were born with a face meant to deceive cute little girls in order to molest them, mr Pervert Hiroshi! Even I am having a hard time resisting it!"
OH, HEY, IT'S KASSIN!
  
 
 
Tidus
Jebany farciarz


Wiek: 31
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 693
Wysłany: Śro Sie 28, 2024 10:16 pm   

No, to nie ma opcji innej niż drzwi lub zabunkrowanie się tutaj. I skoro teraz zaczyna padać...ile czasu minęło od kiedy widziałem Kari na tym dziedzińcu? Albo to, albo między 'tu' i 'tam' jest dość dystansu, by pogoda między tymi miejscami była zupełnie inna. Trudno stwierdzić, co było bardziej niepokojącą opcją.
Gdy Hiroshi wspomniał o kapslu w posiadaniu Hitomi, udałem się do miejsca gdzie leży, by przeszukać wszystko wokół jej łóżka, wliczając podłogę. Tylko jeśli to się nie uda, przejrzeć samo łóżko czy nie leży po prostu jakoś obok poduszki lub pod nią. I jeśli to nic nie da...sprawdzić kieszenie. Nie czas na sentymenty. Nie, żebym powtarzał to sobie od tego okropnego dnia w Krypcie.

-Próbowałem półsfery jakiś czas temu. Przegoniłem jakieś stwory które pożerały się nawzajem. A potem znalazłem się tutaj. Więc tak, to chyba zły pomysł. Widać tam coś?
_________________


>Karta postaci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



smartDark Style by urafaget
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9