Wiele sfer Strona Główna Wiele sfer
Mało gier
 
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy
Rejestracja :: Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Cinek
Pon Cze 18, 2012 1:20 pm
Spis NPC
Autor Wiadomość
Cinek
Najszybszy poster na dzikim zachodzie


Wiek: 34
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 375
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 12:54 pm   Spis NPC

Tutaj będzie znajdował się spis NPC pojawiających się w grze, w miarę regularnie update'owany przeze mnie. Podobny zabieg zrobiłem na exsite i nawet nieźle się sprawdził, w tym wypadku jednak dane odnośnie postaci będą trochę obszerniejsze.

Wrzucam pierwsze postaci, abyście widzieli jak to wygląda. NPC będą układani alfabetycznie według imienia.

Andre
Wiek: ??? (wizualnie wygląda jak 20 letni mężczyzna)
Wygląd: “Kiedy mgła trochę się rozrzedziła, dostrzegłeś ubranego w szary kombinezon Korporacji mężczyznę. Był to wysoki, niebieskooki blondyn o całkowicie obojętnym wyrazie twarzy.”
Historia: Android bojowy, model prototypowy “Fatalist”, wersja 0.99. A przynajmniej tak się przedstawił Michaelowi. Skradziony z magazynu Korporacji przez gang White Serpents, obecnie ochroniarz Michaela Aquato.
Pierwsze spotkanie: Magazyn Korporacji nr 54 (Prolog)

Andy Anderson
Wiek: 23 lata
Wygląd: młodzieniec o kasztanowych włosach, widoczna niewielka nadwaga, rzadko się goli, posiada dosyć łagodną i niegroźną aparycję. Przeważnie chodzi w zwykłych spodniach dresowych i byle jakiej koszulce, czasami zakładając na nią bluzę z kapturem.
Historia: Andy całe życie wychowywał się bez matki, która zmarła przy jego porodzie. Jego ojciec, szanowany informatyk firmy NSC Software, przed swoją śmiercią przekazał mu całą wiedzę z zakresu elektroniki i informatyki. Dzięki swojemu talentowi i wiedzy Andy dokończył dzieło swojego ojca, nadając mu nazwę „Proxy Stronghold” – jest to też budynek, w którym obecnie mieszka.
Pierwsze spotkanie: mieszkanie Andy’ego (Prolog)

Charles Garcia [martwy]
Wiek: 28 lat
Wygląd: wysoki brunet o piwnych oczach, nosi krótko przystrzyżoną bródkę, najczęściej ubiera się w zwykłe dżinsy i granatową, flanelową koszulę.
Historia: Jego ojciec był Hiszpanem, który wyemigrował na tereny obecnego Imperium, ścigany przez tajne służby Królestwa Hiszpanii za aktywny udział w grupie terrorystycznej działającej pod nazwą "Sokół". Niedługo po założeniu rodziny w Los Angeles na świat przyszedł Charles, który po ukończeniu szkoły zaczął interesować się bronią i kształcić w tym kierunku. Po ukończeniu specjalnych kursów finansowanych przez Clark Corporation, Charles otrzymał tytuł inżyniera wojskowego. Niekwestionowany talent i duża wiedza z dziedziny militariów pozwoliła mu na otrzymanie stałego zatrudnienia w Korporacji.
Pierwsze spotkanie: Placówka badawcza Korporacji nr 4 (Prolog)

Claus Schneider
Wiek: Około 60 lat
Wygląd: “Światło żarówki padło na twarz łysego, rosłego mężczyzny o wydatnych łukach brwiowych i zimnych, rybich oczach. (…) W trakcie czekania mężczyzna schował ręce do kieszeni swojego ubrudzonego zaschniętą krwią kitla, zarzuconego niedbale na czarny, dziurawy sweter. Poza tym miał on na sobie jeszcze dżinsy i czarne, niezbyt zadbane - podobnie jak reszta ubioru - buty.”
Historia: Podobno pracował w Clark Corporation. Wygląda na to, że po prowadzeniu prywatnych badań w laboratoriach Korporacji został z niej wyrzucony. Zanim jednak doszło do tego drogą “formalną”, udało mu się uciec i ukryć.
Pierwsze spotkanie: brak

Dexter Trelkovsky
Wiek: 38 lat
Wygląd: "Kolejną osobą był stojący w odosobnieniu, najwidoczniej bardzo dobrze zbudowany mężczyzna w zielonym, jednoczęściowym stroju. Miał na nosie czarne okulary będące najwyraźniej integralną częścią jego twarzy, sądząc po śladach żył wychodzących spod ciasno przylegających do skóry szkiełek. Miał on kanciastą twarz i lekki zarost, oraz długie włosy zaczesane do tyłu."
Historia: Wiadomo jedynie, że jest jednym z najpotężniejszych żołnierzy należących do gangu White Serpents. Podobno należy do grupy od wielu lat, posiada też bardzo duży respekt i szacunek wśród innych członków. Nie jest jasne na czym polegają i skąd pochodzą jego nadnaturalne zdolności regeneracyjne. Był liderem w napadzie na magazyn Korporacji nr 54.
Pierwsze spotkanie: Opuszczone doki w Dzielnicy 4 (Prolog)

Florida
Wiek: 42 lata
Wygląd: Ubrany jak żywcem wyciągnięty z filmów o Dzikim Zachodzie kowboj. Chudy, ma dosyć rzadki zarost. Wygląda na to, że w miejscu prawego oka posiada implant skoordynowany w jakiś sposób z jego ręką lub nawet samą bronią, jest on jednak przeważnie przykryty cieniem jego kapelusza i trudno powiedzieć coś więcej.
Historia: Wiadomo jedynie, że jest najemnikiem. Prawdopodobnie pochodzi z Teksasu.
Pierwsze spotkanie: bar “Smokey Joe” (Rozdział 1)

Gary Madson
Wiek: 34 lata
Wygląd: średniego wzrostu, ostrzyżony na krótko mężczyzna z brzuszkiem, przeważnie można go zobaczyć ubranego w garnitur lub zwykłą marynarkę.
Historia: Gary większość życia spędził zajmując się drobnym handlem na ulicach, czasami pracował jako wykidajło w klubach nocnych, zdarzało się też że odwalał brudną robotę na zlecenia różnych gangów. Miał spore problemy z alkoholem. Pewnego dnia w niewiadomy sposób dorobił się sporego majątku, zaraz po czym przestał być widywany w swoich ulubionych barach. Obecnie najczęściej można spotkać go w towarzystwie pięknych kobiet i podejrzanych typów.
Pierwsze spotkanie: Hotel "Ristoria" (Prolog)

Honeyball Oetker
Wiek: około 50 lat
Wygląd: niski i krępy mężczyzna z postępującą łysiną i niedużymi, przenikliwymi oczami. Podczas swojej pracy nosi biały lekarski kitel, pod którym widać elegancką koszulę w kratę i zawiązany pod kołnierzykiem krawat.
Historia: Jeden z lekarzy wynajmowanych przez gangi do "łatania" ludzi z ranami, z których pochodzenia trudno wytłumaczyć się służbom mundurowym. Wygląda na to, że zna się również na wszczepach, implantach i protezach.
Pierwsze spotkanie: placówka medyczna w bazie White Serpents (Rozdział I)

James Clark
Wiek: 26 lat
Wygląd: Wysoki, szczupły młodzieniec z zaczesanymi na bok włosami. Ciemny blondyn, niebieskie oczy. Ubiera się przeważnie w dopasowane jeansy i eleganckie koszule, na szyi ma wisiorek z małym, niebieskim, podłużnym flakonikiem symbolizującym "Blue Core", fundament jego kariery. Nie ma żadnych widocznych implantów lub biomechanicznych protez, a jeśli ma, to dobrze ukrywa je na swoich wystąpieniach w telewizji.
Historia: James Clark był niekwestionowanym geniuszem, który zdarza się raz na pokolenie. Już w wieku 11 lat zaprojektował i zaprogramował swojego pierwszego drona bojowego, który na prezentacji w konkursie "LA Young Engineer Talent Show" zniszczył dziesięć innych dronów używanych aktualnie w policji Los Angeles. W wieku 12 lat zatrudniony został w korporacji NSC Software, na specjalnych warunkach ze względu na swój młody wiek. Dzięki swojej niezwykłej inteligencji i sprytowi szybko piął się po drabinach kariery i stał się posiadaczem większości akcji swojej firmy, stając się jej posiadaczem cztery lata później. Po zmianie nazwy na Clark Corporation skupił się na badaniach nad stworzeniem alternatywnych źródeł energii, co zaowocowało ostatecznie powstaniem Agronitu i uczynieniem go jednym z najbogatszych obywateli Imperium Ameryki Północnej.
Pierwsze spotkanie: brak

Joe, barman w “Smokey Joe”
Wiek: 56 lat
Wygląd: “Był to dosyć krępy, łysy mężczyzna z widoczną, acz nie przesadną nadwagą. Był całkowicie łysy i wyglądał na takiego, co ma swoje najlepsze lata już za sobą. Ostre rysy twarzy, niczym wyciosane na starym pniu, budziły jednak pewną dawkę grozy.”
Historia: Wygląda na to, że bar “Smokey Joe” to jego własność. Sprawia wrażenie, jakby prowadził ten przybytek od bardzo dawna. Plotki głoszą, że w jego barze można nabyć coś więcej niż samo piwo i jedzenie.
Pierwsze spotkanie: bar “Smokey Joe” (Rozdział 1)

Judy Wagner, aka "Ruda"
Wiek: 28 lat
Wygląd: średniego wzrostu szczupła kobieta o krótkich, rudych włosach i zdobiących bladej cery twarz piegach. Na pierwszy rzut oka od razu widać, że musi być w wysokim stopniu wygimnastykowana. Na misje ubiera ciasny, lateksowy strój, na co dzień pewnie jednak ubiera coś innego.
Historia: Dziewczyna jest pół-Niemką urodziła się i wychowała w Los Angeles, gdzie ukończyła również LA University of Economy. Nie wiadomo jednak w którym momencie zaczęła dbać o swój budżet w sposób dużo mniej legalny niż spędzanie 8 godzin przy biurku w biurze rachunkowym.
Pierwsze spotkanie: Opuszczone doki w Dzielnicy 4 (Prolog)

??? - koleżanka Rudej
Wiek: około 25 lat
Wygląd: “Druga kobieta miała długie, czarne włosy i była oszałamiająco piękna na naprawdę pikantny sposób. Ubrana była w kamizelkę, workowate spodnie i czarny płaszcz sięgający niemal podłoża. Po jej aparycji trudno było zgadnąć, czym się zajmowała.”
Historia: Nic o niej nie wiadomo, poza tym, że jest znajomą Rudej. Brała udział w skoku na magazyn Korporacji i najwyraźniej jako jedna z nielicznych przeżyła.
Pierwsze spotkanie: Opuszczone doki w Dzielnicy 4 (Prolog)

Julie
Wiek: 19 lat
Wygląd: "Wyglądała na naprawdę młodą, może nawet nastolatkę. Miała jasnoniebieskie włosy upięte po bokach głowy w dwa koki, rozczochraną grzywkę i dwa pojedyncze, różowe pasemka zwisające luźno wzdłuż jej smukłej twarzy. Jej oczy miały czerwone tęczówki umieszczone pośrodku czerni, która stanowiła jej "białka". Prawdopodobnie były to implanty oczu, wiedziałeś jednak, że podobny efekt można osiągnąć też za pomocą odpowiednich soczewek. Nie byłeś więc pewny, czy jej gałki oczne są sztuczne. Zauważyłeś również trochę piegów na jej nosie, dodających jej twarzy uroku. Na górze ubrana była w sportowy top, na który narzucona była niebieska, krótka kamizelka z kieszeniami na piersiach. Twoją szczególną uwagę przykuła pełna proteza jej prawej ręki - ciemnogranatowa tekstura, z błękitnymi motywami imitującymi żyły."
Historia: nie wiadomo o niej wiele więcej niż fakt, iż pracuje za barem w głównej siedzibie dobrze prosperującego gangu. Wygląda na to, że ma dosyć szerokie znajomości pomimo swojego naprawdę młodego wieku, nie brakuje jej też raczej pieniędzy.
Pierwsze spotkanie: bar w bazie White Serpents (Rozdział I)

Logan Brodsky
Wiek: 56 lat
Wygląd: “Zaczynając od lewej grupki pięciu facetów, najbardziej wyróżniającym się spośród nich był wysoki, wyraźnie starszy mężczyzna w szarej kamizelce i spodniach z dużą ilością kieszeni – prawdopodobnie był to jakiś rodzaj uniformu-pancerza używanego przez najemników. Mężczyzna miał gęste, siwe wąsy i poznaczoną zmarszczkami i bliznami twarz, rybie oczy i zawiązaną na głowie niebieską chustę. (…) Wyglądał na doświadczonego i groźnego typa.”
Historia: Najemnik-weteran, niewiele jednak wiadomo o jego militarnej przeszłości. Sądząc po jego zaprawie w boju i doświadczeniu, najprawdopodobniej jest on byłym żołnierzem z oddziału do zadań specjalnych.
Pierwsze spotkanie: Opuszczone doki w Dzielnicy 4 (Prolog)

Marshall Parker
Wiek: 28 lat
Wygląd: Przeważnie ubrany w pełny garnitur z krawatem organizacji Grim Gallows. “Cała szyja mężczyzny obudowana była czarnym polimerem aż po linię żuchwy, pokrywając także w pełni jego podbródek. Oczy były kompletnie białe, nie mogłeś dopatrzyć się żadnej tęczówki czy źrenicy. Miał też dosyć długie, czarne włosy postawione na żel w dosyć chaotyczny sposób.”
Historia: Nie wiadomo jak długo pracuje dla Grim Gallows. Z wizytówki wynika, że jego oficjalnym stanowiskiem jest “Specjalista ds. Księgowości" w firmie “Blue Moon Enterprise”.
Pierwsze spotkanie: baza White Serpents (Rozdział 1)

??? - towarzysz Marshall’a Parkera
Wiek: 31 lat
Wygląd: Przeważnie ubrany w pełny garnitur z krawatem organizacji Grim Gallows. “Drugi mężczyzna w garniturze nie wyróżniał się niczym specjalnym, poza długą, specyficzną blizną na twarzy. Biegła ona spod skroni w dół, naokoło policzka, przez brodę aż do przeciwnej skroni, symetrycznie okrążając całą twarz. Wyglądała na wyciętą z chirurgiczną wręcz precyzją.”
Historia: Nieznana
Pierwsze spotkanie: baza White Serpents (Rozdział 1)

Mayumi Morgan
Wiek: około 15 lat (przynajmniej wizualnie)
Wygląd: “Niska, bardzo drobnej budowy, średniej urody, ale nadal urocza (…) o bardzo długich, czarnych włosach sięgających niemal kolan, podobnie jak jej o wiele za duża kurtka z dużą ilością kieszeni. Miała azjatyckie rysy twarzy.”
Historia: Pracuje dla dra Schneidera jako odnajdywacz ludzi, z którymi ów doktor chce mieć coś do czynienia. Po nazwisku wygląda też na to, że jej ojciec jest Japończykiem.
Pierwsze spotkanie: klatka schodowa w budynku z apartamentem Prestona Coopera (Rozdział 1)

Preston Cooper
Wiek: 27 lat
Wygląd: średniego wzrostu młodzieniec o charakterystycznej aparycji. Ubiera przeważnie skórzaną kurtkę bądź kamizelkę z metalowymi elementami, nosi wojskowe spodnie i buty, jego twarz przyozdabia bogaty makijaż oczu i dwa ćwieki w prawym łuku brwiowym. Ma krótkie, czarne włosy, często postawione na żel.
Historia: Preston wychował się na ulicy, co wyraźnie widać w sposobie jego zachowania. Jego historia jako członka White Serpents jest owiana tajemnicą, wiadomo jednak, że wielokrotnie dowiódł swojej lojalności i przydatności, dzięki czemu jest jedną z najbardziej szanowanych osobistości w półświatku mafii.
Pierwsze spotkanie: budka z hot-dogami (Prolog)

Raidon
Wiek: około 20 lat
Wygląd: Wysoki młodzieniec o czarnych, skręconych w grube dredy włosach sięgających ramion. Nosi okulary przeciwsłoneczne z brązowymi oprawkami i szarymi szkłami. Często można zobaczyć go ubranego w czarne jeansy i fioletową koszulkę bez ramiączek z dużym symbolem nutki na plecach. Jest bardzo dobrze zbudowany.
Historia: Niemal nic o nim nie wiadomo. Przybył do Los Angeles w kwietniu 2096 roku podczas jednej z największych burz stulecia, która po raz pierwszy od wynalezienia Blue Core spowodowała kilkunastominutowy blackout w całym mieście. Jego pojawienie się w jednym z klubów w Cybercity, w którym po "małej sprzeczce" zabił oraz ciężko ranił ponad połowę miejscowego gangu, zapisało się na trwałe w historii przestępczego półświatka. Niektórzy twierdzą, że jest on androidem najnowszej generacji stworzonym gdzieś w Azji, są to jednak jedynie uliczne plotki niepoparte żadnymi dowodami. Obecnie wynajmowany jest przez gangi jako zabójca ostatniej szansy - rzeczy niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać. Niestety, cena za jego usługi to sześcio- i siedmiocyfrowe sumy, dlatego mafie dwa razy zastanawiają się czy aby na pewno nie są w stanie poradzić sobie z problemem w inny sposób.
Pierwsze spotkanie: Neo Square, centrum Dzielnicy 2-A (Rozdział I)

Rob
Wiek: ??? (wizualnie wygląda jak 25 letni mężczyzna)
Wygląd: “(...) był wysokim młodzieńcem w eleganckim garniturze. Był on tępo wpatrzony przed siebie, trzymając bez słowa ręce w kieszeni.”
Historia: Rob jest androidem na usługach gangu White Serpents. Specjalizuje się w hakowaniu i ogólnie elektronice.
Pierwsze spotkanie: Opuszczone doki w Dzielnicy 4 (Prolog)

Thomas Blake [martwy]
Wiek: 26 lat
Wygląd: niepozorny chłopak, nosi okrągłe okulary, przeważnie jest nieogolony i nieuczesany. Ubiera przeważnie koszule, które skrzętnie wkasuje w swoje beżowe spodnie.
Historia: Thomas niemal całe życie wychowywał się z babcią, po której śmierci w końcu musiał znaleźć sobie jakąś robotę i zacząć samemu się utrzymywać. Jego zawodowe wykształcenie w zawodzie elektryka nie dawało jednak zbyt dużych nadziei na duże zarobki. Po dwóch latach pracy w sklepie spożywczym los w końcu się do niego uśmiechnął, kiedy otrzymał od Korporacji ofertę zatrudnienia przy specjalnym projekcie.
Pierwsze spotkanie: Placówka badawcza Korporacji nr 4 (Prolog)

Travis
Wiek: ok. 4 lata
Wygląd: nie dotyczy
Historia: Travis jest sztuczną inteligencją stworzoną przez Andy’ego Andersona, zainstalowaną w jego superkomputerze. Powstał kilka tygodni po śmierci jego ojca – jak twierdzi sam Andy, Travis jest komputerową reprezentacją osobowości swojego rodzica, chociaż nie wiadomo, ile w tym jest prawdy.
Pierwsze spotkanie: mieszkanie Andy’ego (Prolog)

Varell
Wiek: około 40 lat
Wygląd: "Obie postacie były naprawdę wysokie, wyglądały na przynajmniej 190 centymetrów wzrostu. Poza karmazynowym odzieniem i czarnymi, skórzanymi butami upiętymi rzemieniami nie było widać nic poza ich twarzami. (…) Trudno było opisać jej urodę, poza słowami "groźna" i "dzika". Włosy jej schowane były w całości pod kapturem, nie licząc cienkiego kosmyka białych włosów przecinającego jej twarz.” Jej szyja obwiązana jest jakąś chustą, ukrywającą syntezator mowy, za pomocą którego się porozumiewa - stąd też jej brak ruchu ustami podczas mowy.
Historia: Najprawdopodobniej jedna z kultystów Brotherhood of Crimson Moon.
Pierwsze spotkanie: bar “Smokey Joe” (Rozdział 1)

??? - Towarzysz Varell
Wiek: około 40 lat
Wygląd: "Obie postacie były naprawdę wysokie, wyglądały na przynajmniej 190 centymetrów wzrostu. Poza karmazynowym odzieniem i czarnymi, skórzanymi butami upiętymi rzemieniami nie było widać nic poza ich twarzami. (…) mężczyzna był prawdopodobnie łysy, a jego czoło i okolice oczu pokryte były tatuażami, przypominającymi jakieś pismo runiczne czy coś w tym rodzaju. Miał też dosyć ciemną karnację. (…) odezwał się łysy mężczyzna, podnoszą nieznacznie prawe ramię w waszą stronę. Długi, czerwony rękaw zsunął się w dół, odsłaniając dłoń z powpinanymi w jej skórę jasnozielonymi rurkami i czarnymi przewodami.”
Historia: Najprawdopodobniej jeden z kultystów Brotherhood of Crimson Moon.
Pierwsze spotkanie: bar “Smokey Joe” (Rozdział 1)
_________________
> Karta postaci.
Ostatnio zmieniony przez Cinek Wto Lis 01, 2022 4:26 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Cinek
Najszybszy poster na dzikim zachodzie


Wiek: 34
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 375
Wysłany: Śro Wrz 02, 2020 6:02 pm   

Dodano opisy postaci: Dexter Trelkovsky, James Clark, Judy Wagner, Raidon.

Charles Garcia -> R.I.P.
_________________
> Karta postaci.
 
 
Cinek
Najszybszy poster na dzikim zachodzie


Wiek: 34
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 375
Wysłany: Śro Sty 20, 2021 7:14 pm   

Dodano opisy postaci: Honeyball Oetker, Julie

Poprawiono nazwę byłej korpo James'a Clarka (NSC Software)

Poprawiono opis postaci Julie (miały być czerwone tęczówki a nie źrenice)
_________________
> Karta postaci.
 
 
Cinek
Najszybszy poster na dzikim zachodzie


Wiek: 34
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 375
Wysłany: Wto Lis 01, 2022 4:28 pm   

Update listy NPC: Marshall Parker, towarzysz Marshalla, Joe, Florida, Varell, towarzysz Varell, Andre, Logan Brodsky, Claus Schneider, Mayumi Morgan, Rob, koleżanka Rudej.
_________________
> Karta postaci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  smartDark Style by urafaget
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10