Szablon:Postać: Różnice pomiędzy wersjami
Z Metawiki
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| align="right" cellpadding="0" cellspacing="7" | {| align="right" cellpadding="0" cellspacing="7" | ||
| − | |+'''Ktośtam''' | + | ! colspan="2" style="background:#ffdead;" |+'''Ktośtam''' |
|- | |- | ||
|align="right"| '''Imię:''' || Heheszek | |align="right"| '''Imię:''' || Heheszek | ||
Wersja z 00:36, 12 mar 2016
| +Ktośtam | |
|---|---|
| Imię: | Heheszek |
| Nazwisko: | Chichoń |
| Płeć: | 321 |